| TV Geliri | $6.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.8M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $837K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $7.0M | $4.7M | $2.3M | $55.5M |
| Jul 2027 | $8.8M | $5.2M | $3.6M | $53.1M |
| Jun 2027 | $29.4M | $6.5M | $22.9M | $49.5M |
| May 2027 | $8.0M | $7.2M | $841K | $26.7M |
| Apr 2027 | $7.8M | $12.9M | $-5.1M | $25.8M |
| Mar 2027 | $7.9M | $6.9M | $1.0M | $30.9M |
| Feb 2027 | $8.1M | $9.6M | $-1.6M | $29.9M |
| Jan 2027 | $7.6M | $6.0M | $1.6M | $31.4M |
| Dec 2026 | $7.3M | $6.0M | $1.3M | $29.9M |
| Nov 2026 | $2.8M | $5.9M | $-3.2M | $28.6M |
| Oct 2026 | $3.0M | $9.0M | $-5.9M | $31.7M |
| Sep 2026 | $11.2M | $5.2M | $5.9M | $37.7M |