Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $56K |
| Maç Günü Geliri | $44K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $88K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Tesis Bakımı | $45K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$108K |
$182K |
$-73K |
$16.5M |
| Jun 2035 |
$109K |
$208K |
$-99K |
$16.6M |
| May 2035 |
$108K |
$208K |
$-99K |
$16.7M |
| Apr 2035 |
$109K |
$225K |
$-116K |
$16.8M |
| Mar 2035 |
$108K |
$225K |
$-116K |
$16.9M |
| Feb 2035 |
$9.8M |
$225K |
$9.6M |
$17.0M |
| Jan 2035 |
$255K |
$225K |
$30K |
$7.4M |
| Dec 2034 |
$108K |
$225K |
$-117K |
$7.4M |
| Nov 2034 |
$108K |
$225K |
$-117K |
$7.5M |
| Oct 2034 |
$109K |
$225K |
$-116K |
$7.7M |
| Sep 2034 |
$108K |
$225K |
$-117K |
$7.8M |
| Aug 2034 |
$108K |
$212K |
$-104K |
$7.9M |