| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $80K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $35K |
| Oyuncu Maaşları | $381K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $15K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $27K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.4M | $580K | $776K | $546K |
| Jul 2028 | $1.8M | $583K | $1.2M | $-245K |
| Jun 2028 | $1.7M | $526K | $1.2M | $-1.4M |
| May 2028 | $1.7M | $565K | $1.1M | $-2.6M |
| Apr 2028 | $514K | $573K | $-58K | $-3.8M |
| Mar 2028 | $454K | $523K | $-69K | $-3.7M |
| Feb 2028 | $467K | $507K | $-40K | $-3.7M |
| Jan 2028 | $449K | $813K | $-363K | $-3.6M |
| Dec 2027 | $639K | $526K | $113K | $-3.3M |
| Nov 2027 | $462K | $596K | $-134K | $-3.4M |
| Oct 2027 | $453K | $584K | $-131K | $-3.3M |
| Sep 2027 | $466K | $598K | $-132K | $-3.2M |