| TV Geliri | $475K |
| Sıralama TV Bonusu | $48K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $620K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $671K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2030 | $601K | $1.3M | $-693K | $17.9M |
| Mar 2030 | $510K | $1.3M | $-747K | $18.6M |
| Feb 2030 | $595K | $1.2M | $-592K | $19.4M |
| Jan 2030 | $2.0M | $1.2M | $789K | $20.0M |
| Dec 2029 | $3.1M | $1.4M | $1.7M | $19.2M |
| Nov 2029 | $3.0M | $1.2M | $1.8M | $17.5M |
| Oct 2029 | $1.8M | $1.3M | $542K | $15.7M |
| Sep 2029 | $4.2M | $1.3M | $3.0M | $15.2M |
| Aug 2029 | $612K | $1.2M | $-580K | $12.2M |
| Jul 2029 | $621K | $1.2M | $-600K | $12.8M |
| Jun 2029 | $515K | $1.2M | $-700K | $13.4M |
| May 2029 | $509K | $1.4M | $-880K | $14.1M |