| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $775K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2028 | $2.9M | $2.0M | $949K | $52.6M |
| Apr 2028 | $3.0M | $2.0M | $1.0M | $51.6M |
| Mar 2028 | $3.0M | $2.8M | $220K | $50.6M |
| Feb 2028 | $3.0M | $2.0M | $995K | $50.4M |
| Jan 2028 | $3.4M | $1.9M | $1.5M | $49.4M |
| Dec 2027 | $3.4M | $2.0M | $1.4M | $47.9M |
| Nov 2027 | $3.0M | $2.0M | $985K | $46.5M |
| Oct 2027 | $3.3M | $2.5M | $819K | $45.5M |
| Sep 2027 | $3.4M | $1.9M | $1.5M | $44.7M |
| Aug 2027 | $4.5M | $1.9M | $2.6M | $43.2M |
| Jul 2027 | $4.5M | $1.7M | $2.7M | $40.6M |
| Jun 2027 | $14.5M | $1.7M | $12.9M | $37.9M |