| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.1M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $96K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $708K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2030 | $3.4M | $3.9M | $-447K | $27.1M |
| Apr 2030 | $3.4M | $3.5M | $-92K | $27.4M |
| Mar 2030 | $3.4M | $3.6M | $-181K | $27.4M |
| Feb 2030 | $3.4M | $3.7M | $-298K | $27.5M |
| Jan 2030 | $3.3M | $3.8M | $-456K | $27.7M |
| Dec 2029 | $4.0M | $3.7M | $357K | $28.1M |
| Nov 2029 | $4.1M | $3.7M | $377K | $27.6M |
| Oct 2029 | $3.1M | $3.8M | $-750K | $27.1M |
| Sep 2029 | $2.8M | $3.7M | $-965K | $27.8M |
| Aug 2029 | $3.4M | $3.7M | $-341K | $28.7M |
| Jul 2029 | $3.3M | $3.6M | $-299K | $28.9M |
| Jun 2029 | $8.2M | $3.5M | $4.7M | $29.1M |