| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $151K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $7K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $639K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2030 | $2.4M | $2.2M | $249K | $17.4M |
| Dec 2029 | $2.3M | $2.1M | $125K | $17.2M |
| Nov 2029 | $2.2M | $2.1M | $175K | $17.0M |
| Oct 2029 | $2.3M | $2.2M | $39K | $16.9M |
| Sep 2029 | $2.2M | $2.0M | $224K | $16.8M |
| Aug 2029 | $2.2M | $1.9M | $362K | $16.6M |
| Jul 2029 | $2.2M | $1.9M | $332K | $16.2M |
| Jun 2029 | $3.0M | $1.9M | $1.1M | $15.9M |
| May 2029 | $2.2M | $2.2M | $-84K | $14.8M |
| Apr 2029 | $2.2M | $1.8M | $339K | $14.9M |
| Mar 2029 | $2.2M | $1.9M | $295K | $14.5M |
| Feb 2029 | $2.1M | $1.8M | $306K | $14.2M |