| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $76K |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $30K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1.1M |
| Tesis Bakımı | $690K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.4M | $3.8M | $-1.4M | $3.5M |
| Jul 2027 | $2.3M | $2.3M | $93K | $4.9M |
| Jun 2027 | $2.7M | $3.0M | $-298K | $4.8M |
| May 2027 | $2.9M | $3.0M | $-132K | $5.0M |
| Apr 2027 | $2.8M | $4.3M | $-1.6M | $5.1M |
| Mar 2027 | $2.9M | $3.0M | $-143K | $6.7M |
| Feb 2027 | $2.9M | $3.0M | $-35K | $6.8M |
| Jan 2027 | $2.9M | $3.0M | $-68K | $7.3M |
| Dec 2026 | $1.3M | $2.7M | $-1.4M | $7.3M |
| Nov 2026 | $1.4M | $2.9M | $-1.6M | $8.7M |
| Oct 2026 | $608K | $3.4M | $-2.8M | $10.2M |
| Sep 2026 | $2.1M | $3.3M | $-1.2M | $14.0M |