| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $173K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $426K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $440K |
| Tesis Bakımı | $766K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $4.0M | $3.3M | $707K | $19.4M |
| Aug 2027 | $4.1M | $3.2M | $892K | $18.7M |
| Jul 2027 | $4.0M | $2.5M | $1.5M | $17.8M |
| Jun 2027 | $11.8M | $2.5M | $9.3M | $16.3M |
| May 2027 | $4.0M | $2.7M | $1.2M | $7.0M |
| Apr 2027 | $3.9M | $2.5M | $1.4M | $5.8M |
| Mar 2027 | $3.9M | $2.5M | $1.5M | $4.3M |
| Feb 2027 | $3.9M | $2.5M | $1.4M | $2.9M |
| Jan 2027 | $3.9M | $2.5M | $1.4M | $1.4M |
| Dec 2026 | $1.6M | $2.1M | $-494K | $-35K |
| Nov 2026 | $1.4M | $2.2M | $-802K | $451K |
| Oct 2026 | $410K | $3.8M | $-3.3M | $1.2M |