Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $20K |
| Maç Günü Geliri | $41K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $69K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$64K |
$208K |
$-144K |
$-1.9M |
| Feb 2031 |
$138K |
$211K |
$-73K |
$-1.8M |
| Jan 2031 |
$64K |
$292K |
$-228K |
$-1.7M |
| Dec 2030 |
$64K |
$211K |
$-147K |
$-1.5M |
| Nov 2030 |
$64K |
$211K |
$-148K |
$-1.3M |
| Oct 2030 |
$64K |
$211K |
$-147K |
$-1.2M |
| Sep 2030 |
$135K |
$211K |
$-76K |
$-1.0M |
| Aug 2030 |
$70K |
$222K |
$-152K |
$-948K |
| Jul 2030 |
$334K |
$211K |
$123K |
$-796K |
| Jun 2030 |
$63K |
$211K |
$-148K |
$-919K |
| May 2030 |
$63K |
$211K |
$-148K |
$-771K |
| Apr 2030 |
$63K |
$212K |
$-149K |
$-623K |