| TV Geliri | $6.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $667K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.8M |
| Personel Maaşları | $104K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $152K |
| Tesis Bakımı | $784K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $10.2M | $6.8M | $3.3M | $33.0M |
| Nov 2026 | $9.2M | $6.8M | $2.4M | $29.7M |
| Oct 2026 | $8.2M | $7.1M | $1.1M | $27.3M |
| Sep 2026 | $5.9M | $5.2M | $782K | $26.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $25.4M |