| TV Geliri | $52K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $12K |
| Oyuncu Maaşları | $746K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $67K | $941K | $-874K | $-943K |
| Oct 2026 | $70K | $919K | $-849K | $-71K |
| Sep 2026 | $58K | $486K | $-428K | $777K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |