| TV Geliri | $4.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $441K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.2M |
| Personel Maaşları | $87K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $58K |
| Tesis Bakımı | $879K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $9.4M | $5.3M | $4.1M | $74.0M |
| Dec 2027 | $13.8M | $5.7M | $8.1M | $69.9M |
| Nov 2027 | $11.0M | $5.1M | $5.8M | $61.9M |
| Oct 2027 | $8.6M | $5.4M | $3.2M | $56.1M |
| Sep 2027 | $20.2M | $4.9M | $15.2M | $52.8M |
| Aug 2027 | $5.4M | $4.6M | $708K | $37.6M |
| Jul 2027 | $5.4M | $4.5M | $894K | $36.9M |
| Jun 2027 | $16.9M | $4.4M | $12.5M | $36.0M |
| May 2027 | $5.4M | $4.6M | $828K | $23.5M |
| Apr 2027 | $4.5M | $4.4M | $132K | $22.7M |
| Mar 2027 | $4.5M | $4.3M | $243K | $22.5M |
| Feb 2027 | $4.4M | $4.2M | $202K | $22.3M |