| TV Geliri | $342K |
| Sıralama TV Bonusu | $34K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $429K | $1.7M | $-1.2M | $-86K |
| Oct 2026 | $489K | $2.3M | $-1.8M | $1.1M |
| Sep 2026 | $763K | $1.4M | $-685K | $2.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |