Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $54K |
| Maç Günü Geliri | $26K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $163K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Tesis Bakımı | $75K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2034 |
$87K |
$293K |
$-206K |
$66.0M |
| Jul 2034 |
$88K |
$289K |
$-201K |
$66.2M |
| Jun 2034 |
$133K |
$317K |
$-183K |
$66.4M |
| May 2034 |
$87K |
$317K |
$-230K |
$66.6M |
| Apr 2034 |
$87K |
$317K |
$-229K |
$66.8M |
| Mar 2034 |
$86K |
$317K |
$-230K |
$67.0M |
| Feb 2034 |
$85K |
$317K |
$-231K |
$67.2M |
| Jan 2034 |
$1.4M |
$317K |
$1.1M |
$67.5M |
| Dec 2033 |
$86K |
$317K |
$-231K |
$66.4M |
| Nov 2033 |
$86K |
$317K |
$-231K |
$66.6M |
| Oct 2033 |
$87K |
$317K |
$-230K |
$66.8M |
| Sep 2033 |
$87K |
$316K |
$-229K |
$67.1M |