Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $44K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $130K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Tesis Bakımı | $45K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2034 |
$192K |
$229K |
$-37K |
$-11.5M |
| Jul 2034 |
$52K |
$229K |
$-177K |
$-11.5M |
| Jun 2034 |
$98K |
$229K |
$-131K |
$-11.3M |
| May 2034 |
$52K |
$229K |
$-176K |
$-11.2M |
| Apr 2034 |
$52K |
$234K |
$-182K |
$-11.0M |
| Mar 2034 |
$52K |
$234K |
$-182K |
$-10.8M |
| Feb 2034 |
$52K |
$234K |
$-181K |
$-10.6M |
| Jan 2034 |
$52K |
$731K |
$-680K |
$-10.5M |
| Dec 2033 |
$51K |
$234K |
$-182K |
$-9.8M |
| Nov 2033 |
$52K |
$234K |
$-182K |
$-9.6M |
| Oct 2033 |
$52K |
$234K |
$-182K |
$-9.4M |
| Sep 2033 |
$52K |
$233K |
$-181K |
$-9.2M |