| TV Geliri | $25K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $210K |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $4K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $26K | $342K | $-316K | $-729K |
| Dec 2026 | $320K | $313K | $6K | $-414K |
| Nov 2026 | $27K | $312K | $-285K | $-420K |
| Oct 2026 | $9K | $344K | $-335K | $-135K |
| Sep 2026 | $42K | $350K | $-308K | $200K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |