| TV Geliri | $14K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $900 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $370K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $63K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $15K | $478K | $-463K | $-4.4M |
| Nov 2027 | $17K | $474K | $-457K | $-3.9M |
| Oct 2027 | $16K | $445K | $-429K | $-3.4M |
| Sep 2027 | $17K | $344K | $-327K | $-3.0M |
| Aug 2027 | $17K | $316K | $-299K | $-2.7M |
| Jul 2027 | $31K | $319K | $-288K | $-2.4M |
| Jun 2027 | $17K | $531K | $-514K | $-2.1M |
| May 2027 | $121K | $349K | $-228K | $-1.6M |
| Apr 2027 | $17K | $325K | $-308K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $17K | $332K | $-316K | $-1.0M |
| Feb 2027 | $36K | $370K | $-334K | $-727K |
| Jan 2027 | $26K | $376K | $-350K | $-393K |