| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $136K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $46K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $68K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $408K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.7M | $1.6M | $156K | $3.9M |
| Oct 2026 | $1.2M | $2.0M | $-789K | $3.8M |
| Sep 2026 | $323K | $715K | $-392K | $4.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |