| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $354K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $73K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $776K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $6.5M | $3.3M | $3.2M | $38.5M |
| Dec 2027 | $6.8M | $3.6M | $3.2M | $35.2M |
| Nov 2027 | $7.4M | $3.9M | $3.5M | $32.0M |
| Oct 2027 | $5.6M | $4.6M | $1.0M | $28.5M |
| Sep 2027 | $8.1M | $3.6M | $4.5M | $27.5M |
| Aug 2027 | $4.1M | $3.5M | $592K | $23.0M |
| Jul 2027 | $3.8M | $3.5M | $308K | $22.4M |
| Jun 2027 | $8.9M | $3.0M | $5.9M | $22.1M |
| May 2027 | $3.8M | $3.1M | $668K | $16.2M |
| Apr 2027 | $3.8M | $3.1M | $684K | $15.5M |
| Mar 2027 | $3.8M | $3.0M | $762K | $14.8M |
| Feb 2027 | $3.9M | $3.0M | $890K | $14.1M |