| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $135K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $16K |
| Oyuncu Maaşları | $717K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $26K |
| Tesis Bakımı | $799K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.9M | $1.6M | $365K | $53.8M |
| Jun 2027 | $2.6M | $1.6M | $998K | $53.5M |
| May 2027 | $1.9M | $1.6M | $363K | $52.5M |
| Apr 2027 | $1.9M | $1.6M | $376K | $52.1M |
| Mar 2027 | $1.9M | $1.5M | $364K | $51.7M |
| Feb 2027 | $1.9M | $1.5M | $392K | $51.4M |
| Jan 2027 | $6.3M | $1.5M | $4.9M | $51.0M |
| Dec 2026 | $10.9M | $1.1M | $9.8M | $46.1M |
| Nov 2026 | $8.1M | $1.0M | $7.1M | $36.3M |
| Oct 2026 | $6.4M | $983K | $5.4M | $29.2M |
| Sep 2026 | $22.7M | $443K | $22.3M | $23.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |