| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $28K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $1.4M | $1.4M | $-36K | $-5.0M |
| Jul 2027 | $351K | $1.2M | $-881K | $-5.0M |
| Jun 2027 | $351K | $1.2M | $-890K | $-4.1M |
| May 2027 | $430K | $1.2M | $-777K | $-3.2M |
| Apr 2027 | $379K | $1.1M | $-728K | $-2.4M |
| Mar 2027 | $376K | $1.1M | $-722K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $373K | $1.1M | $-755K | $-986K |
| Jan 2027 | $366K | $1.1M | $-714K | $-237K |
| Dec 2026 | $1.8M | $1.0M | $751K | $472K |
| Nov 2026 | $381K | $1.2M | $-774K | $-285K |
| Oct 2026 | $91K | $1.6M | $-1.5M | $483K |
| Sep 2026 | $259K | $524K | $-265K | $2.0M |