| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Voigt | Scout | 8 | 0 | 45% | 02.06.2027 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Richard Böhm | Scout | 7 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Batı Avrupa |
| Scout | 6 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Tim Becker | Scout | 3 | 0 | 58% | 01.06.2027 | |
| Paul Huber | Scout | 2 | 0 | 60% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Georg Peters | Scout | 1 | 0 | 69% | 03.06.2027 | |
| Tobias Busch | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Batz | GK | 36 | Mainz 05 | Robert Voigt | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 109 | 112 | 79% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Pavao Pervan | GK | 39 | VfL Wolfsburg | Paul Huber | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 98 | 95 | 79% | 100% | 100.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ron-Robert Zieler | GK | 38 | 1. FC Köln | Georg Peters | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 118 | 118 | 69% | 100% | 350.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Tim Becker | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 104 | 102 | 58% | 100% | 315.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Hauke Wahl | DC | 33 | St. Pauli | Tim Becker | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 98 | 96 | 58% | 100% | 765.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bruno Katz | AMR | 19 | VfL Wolfsburg | Tim Becker | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 115 | 58% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Diogo Costa | GK | 27 | Napoli | Robert Voigt | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 142 | 145 | 40% | 106% | 22.0M | #57 GK | — | — | |
| Joan García | GK | 26 | Barcelona | Robert Voigt | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 157 | 156 | 40% | 116% | 41.0M | #57 GK | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 26 | Chelsea | Richard Böhm | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 153 | 144 | 40% | 125% | 49.0M | #58 DL | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 27 | Manchester City | Paul Huber | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 142 | 154 | 40% | 117% | 59.0M | — | — | — | |
| Robert Sánchez | GK | 29 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 141 | 134 | 40% | 106% | 17.0M | — | — | — | ||
| Senne Lammens | GK | 25 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 140 | 127 | 40% | 104% | 15.0M | — | — | — | ||
| Rúben Dias | DC | 30 | Manchester City | Robert Voigt | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 156 | 153 | 40% | 125% | 36.0M | — | — | — | |
| Jules Koundé | DR | 28 | Barcelona | Robert Voigt | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 144 | 144 | 40% | 125% | 27.0M | — | — | — | |
| Frenkie de Jong | DM | 30 | Barcelona | Robert Voigt | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 142 | 142 | 40% | 123% | 28.0M | — | — | — | |
| Jérémy Doku | AMR | 25 | Arsenal | Richard Böhm | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 139 | 134 | 40% | 117% | 62.0M | — | — | — | |
| Dani Olmo | AMC | 29 | Barcelona | Richard Böhm | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 149 | 138 | 40% | 115% | 34.0M | — | — | — | |
| Bukayo Saka | AMR | 25 | Arsenal | Richard Böhm | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 136 | 139 | 40% | 115% | 53.0M | — | — | — | |
| Marcão | DC | 31 | Sevilla | Richard Böhm | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 107 | 40% | 105% | 7.2M | — | — | — | |
| Viktor Gyökeres | ST | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 40% | 108% | 29.0M | — | — | — | ||
| Mateo Santos | FC | 29 | Fulham | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 124 | 40% | 103% | 11.0M | — | — | — | ||
| Daniele Rugani | DC | 33 | Juventus | Robert Voigt | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 125 | 40% | 118% | 6.2M | — | — | — | Yaş |
| Fabricio Bustos | DR | 31 | River Plate | Robert Voigt | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 118 | 40% | 110% | 2.8M | — | — | — | |
| Eljif Elmas | AMR | 27 | Napoli | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 130 | 40% | 107% | 14.0M | — | — | — | ||
| Florian Wirtz | AMR | 24 | Liverpool | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 153 | 40% | 114% | 45.0M | — | — | — | ||
| Beraldo | DC | 23 | Paris Saint-Germain | Richard Böhm | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 147 | 40% | 113% | 11.0M | — | — | — | |
| Lisandro Martínez | DL | 29 | Manchester United | Richard Böhm | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 125 | 40% | 112% | 24.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Salvatore Esposito | DM | Spezia | #14 | — | Hemen Al | 125 | 138 | 28% | 121% | 5.4M | Aktif | |
| Agustín Giay | DR | Palmeiras | #14 | — | Al | 111 | 121 | 28% | 102% | 3.4M | Aktif | |
| Cauan Barros | DM | Vasco da Gama | #14 | — | Al | 105 | 108 | 28% | 105% | 3.8M | Aktif | |
| Joan García | GK | Barcelona | #13 | — | Düşün | 157 | 156 | 40% | 116% | 41.0M | Aktif | |
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #14 | — | Düşün | 153 | 144 | 40% | 125% | 49.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Napoli | #13 | — | Düşün | 142 | 145 | 40% | 106% | 22.0M | Aktif | |
| Emil Audero | GK | Cremonese | #13 | — | Düşün | 142 | 133 | 28% | 97% | 6.7M | Aktif | |
| Leon Goretzka | DM | Bayern Munich | #14 | — | Düşün | 133 | 134 | 28% | 121% | 6.1M | SakatYaş | Aktif |
| Drake Callender | GK | Sporting CP | #13 | — | Düşün | 129 | 114 | 28% | 94% | 6.7M | Aktif | |
| Marcão | DC | Sevilla | #14 | — | Düşün | 110 | 107 | 28% | 105% | 7.2M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #15 | #59 | MC | 154 | 21–29 | 95.9K | Paul Huber | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #60 | ST | 156 | 21–29 | 95.9K | Georg Peters | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Robert Voigt | St. Pauli U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Paul Huber | Eintracht Frankfurt U20 | #15, #16 | |
| Robert Voigt | 1. FC Köln U20 | #15, #16 | |
| Paul Huber | Borussia Mönchengladbach U20 | #15, #16 | |
| Richard Böhm | SC Freiburg U20 | #15, #16 | |
| Paul Huber | Mainz 05 U20 | #15, #16 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | Reddet | — | -1.05 | — | — | 0.72 | 2.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | Reddet | — | -2.02 | — | — | 0.62 | 2.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27.94 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27.94 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 22.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 25.44 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14.18 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cauan Barros | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.85 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Reddet | -1.05 | 79% | Çok Pahalı |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Reddet | -0.97 | 69% | Çok Pahalı |
| Paul Huber | Anthony Jung | Reddet | -1.05 | 79% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.41 | 1.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | Yönetime Sor | — | 1.62 | — | — | 0.31 | 1.55 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 16.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cauan Barros | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.41 | 1.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | Yönetime Sor | — | 1.62 | — | — | 0.31 | 1.55 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 16.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cauan Barros | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.41 | 1.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | Yönetime Sor | — | 1.62 | — | — | 0.31 | 1.55 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 16.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cauan Barros | Reddet | — | -0.11 | — | — | 1.50 | 11.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Richard Böhm | Cauan Barros | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Drewes | Reddet | — | -0.86 | — | — | 0.75 | 2.11 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Anthony Jung | Yönetime Sor | — | 1.62 | — | — | 0.31 | 1.55 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.41 | 1.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 16.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Reddet | -0.86 | 65% | Çok Pahalı |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.43 | 1.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 1.62 | — | — | 0.10 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 12.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14.31 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.98 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.43 | 1.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 1.62 | — | — | 0.10 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 12.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14.31 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.98 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.43 | 1.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 1.62 | — | — | 0.10 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 12.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14.31 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.98 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikola Vasilj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.13 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Niklas Lomb | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.87 | 2.32 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.43 | 1.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nadiem Amiri | Reddet | — | -1.00 | — | — | 1.50 | 3.39 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 1.62 | — | — | 0.10 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elvis Rexhbeçaj | Reddet | — | -1.00 | — | — | 1.50 | 3.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Daniel Batz | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavao Pervan | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Vázquez | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ron-Robert Zieler | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #92065838 | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 15.72 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Nadiem Amiri | Reddet | -1.00 | 76% | Çok Pahalı |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Anthony Jung | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Elvis Rexhbeçaj | Reddet | -1.00 | 76% | Çok Pahalı |
| Robert Voigt | Daniel Batz | Onayla | 0.86 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Pavao Pervan | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Lucas Vázquez | Onayla | 0.84 | 79% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Ron-Robert Zieler | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Player #92065838 | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikola Vasilj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niklas Lomb | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nadiem Amiri | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elvis Rexhbeçaj | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hauke Wahl | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.01 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.53 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.99 | 2.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Lomb | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Nadiem Amiri | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Elvis Rexhbeçaj | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Hauke Wahl | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikola Vasilj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niklas Lomb | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nadiem Amiri | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elvis Rexhbeçaj | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hauke Wahl | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.01 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.53 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.99 | 2.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Lomb | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Nadiem Amiri | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Elvis Rexhbeçaj | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Hauke Wahl | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikola Vasilj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niklas Lomb | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nadiem Amiri | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elvis Rexhbeçaj | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hauke Wahl | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.01 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.53 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.99 | 2.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Lomb | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Nadiem Amiri | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Elvis Rexhbeçaj | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Hauke Wahl | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikola Vasilj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niklas Lomb | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Drewes | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nadiem Amiri | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Jung | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elvis Rexhbeçaj | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hauke Wahl | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | -0.17 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Audero | Reddet | — | -0.17 | — | — | 1.50 | 4.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Salvatore Esposito | Reddet | — | -0.11 | — | — | 1.50 | 4.01 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leon Goretzka | Reddet | — | -0.11 | — | — | 1.50 | 4.53 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Giay | Reddet | — | -0.11 | — | — | 0.99 | 2.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Lomb | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Richard Böhm | Patrick Drewes | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Nadiem Amiri | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Georg Peters | Anthony Jung | Onayla | 0.78 | 69% | Rol Uyumlu |
| Paul Huber | Elvis Rexhbeçaj | Onayla | 0.80 | 76% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Hauke Wahl | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Drake Callender | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven | |
| Emil Audero | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven | |
| Robert Voigt | Salvatore Esposito | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Robert Voigt | Leon Goretzka | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Robert Voigt | Agustín Giay | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mussa Kaba | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Santos Daiber | İzlemeye Devam | — | 0.80 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Vasilj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Katz | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igor Matanović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emre Can | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Robert Voigt | Mussa Kaba | Onayla | 0.82 | 76% | Rol Uyumlu |
| David Santos Daiber | Onayla | 0.80 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Tim Becker | Bruno Katz | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Swider | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ferdinand Pohl | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mussa Kaba | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Katz | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igor Matanović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emre Can | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Richard Böhm | Niklas Swider | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Robert Voigt | Ferdinand Pohl | Onayla | 0.82 | 76% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Bruno Katz | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Matanović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niklas Swider | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mussa Kaba | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luke Fahrenhorst | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Katz | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emre Can | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Richard Böhm | Niklas Swider | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Tim Becker | Bruno Katz | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fábio Vieira | Hamburger SV | DM | Defans | 126 | 143 | 95% | 17.0M | 17.04.2027 | 25 | 14 |
| Albert Grønbæk | Hamburger SV | AMR | Orta Saha | 111 | 131 | 95% | 14.0M | 17.04.2027 | 34 | 23 |
| Philip Otele | Hamburger SV | AMR | Orta Saha | 108 | 127 | 95% | 6.5M | 17.04.2027 | 34 | 18 |
| Luka Vušković | Hamburger SV | DC | Defans | 130 | 153 | 95% | 16.0M | 17.04.2027 | 8 | 14 |
| Karl Hein | Werder Bremen | GK | Kaleci | 137 | 151 | 65% | 18.0M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Maximilian Wöber | Werder Bremen | DL | Defans | 104 | 124 | 84% | 7.2M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Isaac Schmidt | Werder Bremen | DR | Defans | 103 | 123 | 58% | 3.9M | 17.04.2027 | 1 | 1 |
| Adam Daghim | VfL Wolfsburg | AMR | Orta Saha | 116 | 139 | 84% | 8.2M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Jenson Seelt | VfL Wolfsburg | DC | Defans | 107 | 126 | 38% | 3.2M | 10.04.2027 | 0 | 2 |
| Giorgi Gocholeishvili | Hamburger SV | DR | Defans | 114 | 135 | 95% | 13.0M | 13.03.2027 | 23 | 12 |
| Jahmai Simpson-Pusey | 1. FC Köln | DC | Defans | 119 | 144 | 68% | 9.9M | 06.03.2027 | 1 | 2 |
| Cenk Özkacar | 1. FC Köln | DC | Defans | 123 | 151 | 75% | 8.4M | 06.03.2027 | 2 | 1 |
| Kristoffer Lund | 1. FC Köln | DL | Defans | 98 | 124 | 38% | 3.8M | 06.03.2027 | 0 | 2 |
| Ismaël Gharbi | FC Augsburg | AMR | Orta Saha | 110 | 132 | 75% | 12.0M | 06.02.2027 | 2 | 1 |
| Michael Gregoritsch | FC Augsburg | AMC | Orta Saha | 102 | 124 | 84% | 1.6M | 06.02.2027 | 2 | 2 |
| Kosta Nedeljković | RB Leipzig | DR | Defans | 115 | 143 | 84% | 8.3M | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| Brajan Gruda | RB Leipzig | AMR | Orta Saha | 116 | 142 | 75% | 4.6M | 23.01.2027 | 2 | 1 |
| Kota Takai | Borussia Mönchengladbach | DC | Defans | 128 | 156 | 75% | 14.0M | 16.01.2027 | 2 | 1 |
| Hugo Bolin | Borussia Mönchengladbach | AMR | Orta Saha | 102 | 129 | 65% | 4.2M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Yannik Engelhardt | Borussia Mönchengladbach | DM | Defans | 92 | 109 | 45% | 3.3M | 16.01.2027 | 1 | 1 |
| Nicolas Jackson | Bayern Munich | AMR | Orta Saha | 124 | 152 | 84% | 17.0M | 09.01.2027 | 2 | 2 |
| Sheraldo Becker | Mainz 05 | AMR | Orta Saha | 104 | 121 | 65% | 3.1M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Stefan Posch | Mainz 05 | DR | Defans | 85 | 104 | 38% | 2.7M | 02.01.2027 | 0 | 2 |
| Romano Floriani Mussolini | Mainz 05 | DR | Defans | 110 | 139 | 58% | 4.9M | 02.01.2027 | 1 | 1 |
| Andréas Hountondji | St. Pauli | AMR | Orta Saha | 100 | 121 | 75% | 5.3M | 26.12.2026 | 2 | 1 |
| Cameron Puertas | Werder Bremen | DM | Defans | 92 | 105 | 28% | 2.9M | 19.12.2026 | 0 | 1 |
| Jesper Lindstrøm | VfL Wolfsburg | AMR | Orta Saha | 118 | 136 | 48% | 14.0M | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Emerson Royal | Heidenheim | DR | Defans | 116 | 141 | 58% | 7.5M | 28.11.2026 | 1 | 1 |
| Arnaud Kalimuendo | Eintracht Frankfurt | AMR | Orta Saha | 105 | 126 | 58% | 5.2M | 14.11.2026 | 1 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Leon Goretzka | Defans | 130 | 26.07.2027 | 40% | Düşün |
| Drake Callender | Kaleci | 129 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Emil Audero | Kaleci | 142 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Salvatore Esposito | Defans | 125 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| Agustín Giay | Defans | 111 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| Cauan Barros | Defans | 105 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| Marcão | Defans | 110 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #57 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 95.9K | İzlemede | — | — |
| #58 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 95.9K | İzlemede | — | — |
| #59 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 95.9K | İzlemede | — | — |
| #60 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 95.9K | İzlemede | — | — |