| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.5M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $188K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $111K |
| Tesis Bakımı | $805K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $7.2M | $5.6M | $1.6M | $38.9M |
| Dec 2027 | $6.7M | $5.7M | $1.0M | $37.2M |
| Nov 2027 | $6.7M | $5.7M | $1.1M | $36.0M |
| Oct 2027 | $6.6M | $5.9M | $725K | $34.7M |
| Sep 2027 | $6.1M | $5.6M | $524K | $33.8M |
| Aug 2027 | $6.5M | $5.2M | $1.3M | $33.1M |
| Jul 2027 | $6.2M | $4.8M | $1.4M | $31.6M |
| Jun 2027 | $19.1M | $4.6M | $14.5M | $30.0M |
| May 2027 | $6.1M | $5.3M | $870K | $15.3M |
| Apr 2027 | $5.6M | $6.1M | $-476K | $14.3M |
| Mar 2027 | $5.6M | $5.0M | $592K | $14.5M |
| Feb 2027 | $5.8M | $6.1M | $-244K | $13.8M |