| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $40K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $790K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $3.5M | $2.3M | $1.3M | $31.2M |
| Mar 2028 | $3.6M | $2.5M | $1.1M | $29.9M |
| Feb 2028 | $3.8M | $2.4M | $1.4M | $28.8M |
| Jan 2028 | $3.8M | $2.4M | $1.5M | $27.3M |
| Dec 2027 | $6.9M | $2.6M | $4.4M | $25.8M |
| Nov 2027 | $3.5M | $2.5M | $974K | $21.4M |
| Oct 2027 | $3.5M | $4.2M | $-648K | $20.4M |
| Sep 2027 | $3.5M | $2.5M | $1.0M | $21.0M |
| Aug 2027 | $4.2M | $2.5M | $1.7M | $19.9M |
| Jul 2027 | $3.6M | $2.5M | $1.1M | $18.2M |
| Jun 2027 | $3.5M | $2.5M | $971K | $17.0M |
| May 2027 | $3.5M | $2.6M | $898K | $16.0M |