| TV Geliri | $64K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $476K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $79K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $40K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $75K | $614K | $-539K | $-5.4M |
| Jan 2028 | $20K | $742K | $-723K | $-4.9M |
| Dec 2027 | $24K | $517K | $-493K | $-4.2M |
| Nov 2027 | $21K | $553K | $-532K | $-3.7M |
| Oct 2027 | $21K | $552K | $-531K | $-3.1M |
| Sep 2027 | $18K | $429K | $-412K | $-2.6M |
| Aug 2027 | $16K | $410K | $-395K | $-2.2M |
| Jul 2027 | $31K | $496K | $-465K | $-1.8M |
| Jun 2027 | $16K | $363K | $-347K | $-1.3M |
| May 2027 | $100K | $356K | $-256K | $-975K |
| Apr 2027 | $15K | $346K | $-331K | $-720K |
| Mar 2027 | $15K | $339K | $-324K | $-389K |