| TV Geliri | $155K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $494K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $958 |
| Borç Faizi | $50K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $43K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $167K | $679K | $-512K | $-5.1M |
| Jun 2027 | $743K | $719K | $25K | $-4.6M |
| May 2027 | $166K | $817K | $-650K | $-4.6M |
| Apr 2027 | $166K | $829K | $-662K | $-4.0M |
| Mar 2027 | $192K | $846K | $-655K | $-3.3M |
| Feb 2027 | $193K | $778K | $-586K | $-2.7M |
| Jan 2027 | $52K | $814K | $-763K | $-2.1M |
| Dec 2026 | $54K | $674K | $-621K | $-1.3M |
| Nov 2026 | $69K | $652K | $-582K | $-707K |
| Oct 2026 | $64K | $669K | $-605K | $-126K |
| Sep 2026 | $35K | $527K | $-492K | $478K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |