| TV Geliri | $749K |
| Sıralama TV Bonusu | $150K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $74K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $80K |
| Tesis Bakımı | $394K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.1M | $2.1M | $-1.0M | $5.6M |
| Oct 2026 | $307K | $2.4M | $-2.1M | $6.6M |
| Sep 2026 | $1.0M | $1.4M | $-328K | $8.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |