| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $64K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $633K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $5.5M | $1.8M | $3.7M | $5.9M |
| Aug 2027 | $1.8M | $2.0M | $-142K | $2.2M |
| Jul 2027 | $1.8M | $2.5M | $-630K | $2.3M |
| Jun 2027 | $3.1M | $1.5M | $1.7M | $3.0M |
| May 2027 | $1.8M | $1.5M | $339K | $1.3M |
| Apr 2027 | $1.8M | $1.5M | $365K | $968K |
| Mar 2027 | $1.8M | $1.4M | $499K | $603K |
| Feb 2027 | $729K | $942K | $-214K | $104K |
| Jan 2027 | $729K | $928K | $-199K | $317K |
| Dec 2026 | $189K | $932K | $-743K | $516K |
| Nov 2026 | $172K | $1.0M | $-837K | $1.3M |
| Oct 2026 | $257K | $1.3M | $-1.0M | $2.1M |