| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ofir Shechter | Scout | 2 | 0 | 46% | 03.08.2026 | Güneydoğu Asya |
| Dor Abada | Scout | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 | |
| Guy David | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| Itay Dabbur | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 | |
| Sagiv Dabbur | Scout | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 | |
| Nir Benayoun | Baş Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomer Zarfati | GK | 23 | Maccabi Netanya | Guy David | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 80 | 70% | 100% | 270.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Tal Burko | DL | 17 | Maccabi Tel Aviv | Ofir Shechter | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 98 | 51% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Raz Baruchian | DR | 24 | Beitar Jerusalem | Sagiv Dabbur | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 57 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Yuval Shalev | DR | 21 | Beitar Jerusalem | Dor Abada | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 54 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Yonatan Gilboa | DL | 18 | Hapoel Beer Sheva | Itay Dabbur | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 121 | 48% | 100% | 385.0K | — | — | — | |
| Ulugbek Mirzaev | FC | 22 | Obod | Ofir Shechter | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 85 | 40% | 74% | 550.0K | #2 ST | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ulugbek Mirzaev | FC | Obod | #2 | — | Düşün | 90 | 85 | 40% | 74% | 550.0K | Aktif |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomer Zarfati | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abed Yassin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomer Zarfati | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abed Yassin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomer Zarfati | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abed Yassin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raz Shlomo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Itamar Noy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomer Zarfati | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abed Yassin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raz Shlomo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Itamar Noy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Itay Ben-Hemo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomer Zarfati | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abed Yassin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raz Shlomo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Itay Ben-Hemo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Itamar Noy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 82 | 95 | 21–29 | 209.5K | İzlemede | — | — |
| #1 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 72 | 85 | 21–29 | 209.5K | Vazgeçildi | Mike Hauptmeijer | ✓ |