| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $314K |
| Oyuncu Maaşları | $504K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $625K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.8M | $1.2M | $626K | $3.0M |
| Dec 2027 | $1.8M | $1.2M | $588K | $2.4M |
| Nov 2027 | $2.5M | $1.2M | $1.4M | $1.8M |
| Oct 2027 | $963K | $880K | $83K | $440K |
| Sep 2027 | $727K | $853K | $-125K | $357K |
| Aug 2027 | $659K | $964K | $-306K | $483K |
| Jul 2027 | $655K | $697K | $-42K | $788K |
| Jun 2027 | $1.6M | $437K | $1.1M | $831K |
| May 2027 | $653K | $585K | $68K | $-295K |
| Apr 2027 | $653K | $444K | $210K | $-363K |
| Mar 2027 | $699K | $792K | $-92K | $-572K |
| Feb 2027 | $258K | $512K | $-254K | $-480K |