| TV Geliri | $156K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $429K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $63K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $168K | $660K | $-492K | $-6.3M |
| Jul 2027 | $167K | $634K | $-468K | $-5.8M |
| Jun 2027 | $680K | $738K | $-58K | $-5.4M |
| May 2027 | $166K | $959K | $-793K | $-5.3M |
| Apr 2027 | $166K | $1.2M | $-1.0M | $-4.5M |
| Mar 2027 | $215K | $857K | $-642K | $-3.5M |
| Feb 2027 | $237K | $789K | $-552K | $-2.8M |
| Jan 2027 | $88K | $843K | $-755K | $-2.3M |
| Dec 2026 | $88K | $730K | $-642K | $-1.5M |
| Nov 2026 | $111K | $717K | $-606K | $-890K |
| Oct 2026 | $84K | $1.0M | $-917K | $-283K |
| Sep 2026 | $35K | $672K | $-636K | $634K |