| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $44K |
| Tesis Bakımı | $695K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $4.4M | $2.0M | $2.5M | $12.1M |
| Nov 2027 | $3.9M | $2.0M | $1.9M | $9.7M |
| Oct 2027 | $2.9M | $2.2M | $669K | $7.8M |
| Sep 2027 | $5.5M | $1.8M | $3.7M | $7.1M |
| Aug 2027 | $1.8M | $1.8M | $25K | $3.4M |
| Jul 2027 | $2.0M | $1.8M | $210K | $3.4M |
| Jun 2027 | $3.6M | $1.8M | $1.8M | $3.2M |
| May 2027 | $1.8M | $1.8M | $11K | $1.4M |
| Apr 2027 | $1.8M | $1.8M | $-9K | $1.4M |
| Mar 2027 | $1.8M | $1.9M | $-24K | $1.4M |
| Feb 2027 | $2.2M | $2.0M | $242K | $1.4M |
| Jan 2027 | $876K | $1.6M | $-708K | $1.2M |