| TV Geliri | $889K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $16K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $608K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $13K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $905K | $763K | $142K | $-2.3M |
| Sep 2027 | $915K | $1.0M | $-101K | $-2.5M |
| Aug 2027 | $903K | $709K | $195K | $-2.4M |
| Jul 2027 | $914K | $751K | $163K | $-2.6M |
| Jun 2027 | $1.9M | $658K | $1.3M | $-2.7M |
| May 2027 | $928K | $929K | $-553 | $-4.0M |
| Apr 2027 | $951K | $1.1M | $-158K | $-4.0M |
| Mar 2027 | $251K | $1.2M | $-981K | $-3.8M |
| Feb 2027 | $254K | $764K | $-509K | $-2.8M |
| Jan 2027 | $68K | $858K | $-790K | $-2.3M |
| Dec 2026 | $62K | $744K | $-682K | $-1.5M |
| Nov 2026 | $65K | $743K | $-678K | $-853K |