Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $24K |
| Maç Günü Geliri | $45K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $213K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$72K |
$418K |
$-346K |
$-17.7M |
| Jun 2035 |
$72K |
$418K |
$-346K |
$-17.4M |
| May 2035 |
$72K |
$381K |
$-309K |
$-17.0M |
| Apr 2035 |
$71K |
$381K |
$-310K |
$-16.7M |
| Mar 2035 |
$71K |
$412K |
$-341K |
$-16.4M |
| Feb 2035 |
$211K |
$396K |
$-184K |
$-16.1M |
| Jan 2035 |
$72K |
$1.1M |
$-1.1M |
$-15.9M |
| Dec 2034 |
$1.8M |
$389K |
$1.4M |
$-14.8M |
| Nov 2034 |
$71K |
$389K |
$-317K |
$-16.2M |
| Oct 2034 |
$72K |
$389K |
$-317K |
$-15.9M |
| Sep 2034 |
$1.9M |
$395K |
$1.5M |
$-15.6M |
| Aug 2034 |
$4.6M |
$409K |
$4.1M |
$-17.1M |