| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $205K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $8K | $396K | $-389K | $-2.1M |
| Jun 2027 | $4K | $316K | $-312K | $-1.7M |
| May 2027 | $50K | $339K | $-288K | $-1.4M |
| Apr 2027 | $4K | $306K | $-303K | $-1.1M |
| Mar 2027 | $4K | $300K | $-297K | $-772K |
| Feb 2027 | $437K | $385K | $52K | $-475K |
| Jan 2027 | $9K | $348K | $-338K | $-527K |
| Dec 2026 | $9K | $312K | $-303K | $-189K |
| Nov 2026 | $8K | $302K | $-294K | $114K |
| Oct 2026 | $5K | $299K | $-293K | $408K |
| Sep 2026 | $605K | $222K | $384K | $701K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $318K |