| TV Geliri | $55K |
| Sıralama TV Bonusu | $5K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $848K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $16K |
| Tesis Bakımı | $148K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $69K | $1.1M | $-1.0M | $959K |
| Sep 2026 | $181K | $605K | $-424K | $2.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |