Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $230K |
| Maç Günü Geliri | $828K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $39K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $914K |
| Personel Maaşları | $95K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2034 |
$1.1M |
$1.2M |
$-55K |
$500.1M |
| Jul 2034 |
$26.0M |
$1.2M |
$24.8M |
$500.2M |
| Jun 2034 |
$11.8M |
$1.2M |
$10.6M |
$475.3M |
| May 2034 |
$1.1M |
$1.2M |
$-107K |
$464.7M |
| Apr 2034 |
$1.1M |
$1.2M |
$-102K |
$464.8M |
| Mar 2034 |
$1.1M |
$1.2M |
$-151K |
$464.9M |
| Feb 2034 |
$1.1M |
$1.2M |
$-156K |
$465.1M |
| Jan 2034 |
$10.2M |
$1.2M |
$9.0M |
$465.2M |
| Dec 2033 |
$1.1M |
$1.2M |
$-155K |
$456.3M |
| Nov 2033 |
$1.1M |
$1.2M |
$-153K |
$456.4M |
| Oct 2033 |
$1.1M |
$1.2M |
$-149K |
$456.6M |
| Sep 2033 |
$3.9M |
$1.2M |
$2.7M |
$456.7M |