| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $44K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $834K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $3.3M | $2.2M | $1.1M | $49.1M |
| Jan 2027 | $7.7M | $2.1M | $5.6M | $48.0M |
| Dec 2026 | $11.1M | $1.8M | $9.3M | $42.3M |
| Nov 2026 | $12.0M | $1.8M | $10.2M | $33.0M |
| Oct 2026 | $4.9M | $2.3M | $2.6M | $22.8M |
| Sep 2026 | $19.1M | $696K | $18.4M | $20.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |