| TV Geliri | $4.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $668K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.9M | $2.2M | $2.6M | $30.0M |
| Jun 2027 | $11.6M | $1.8M | $9.8M | $27.3M |
| May 2027 | $4.9M | $1.8M | $3.1M | $17.5M |
| Apr 2027 | $5.5M | $2.3M | $3.3M | $14.4M |
| Mar 2027 | $5.6M | $1.8M | $3.8M | $11.2M |
| Feb 2027 | $5.1M | $1.8M | $3.3M | $7.4M |
| Jan 2027 | $2.1M | $1.5M | $586K | $4.1M |
| Dec 2026 | $2.0M | $1.5M | $541K | $3.5M |
| Nov 2026 | $552K | $1.4M | $-822K | $2.9M |
| Oct 2026 | $543K | $1.6M | $-1.1M | $3.8M |
| Sep 2026 | $537K | $760K | $-223K | $4.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |