| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $295K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $101K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $753K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $871K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $2.2M | $1.7M | $490K | $64.6M |
| Mar 2028 | $2.2M | $1.6M | $567K | $64.1M |
| Feb 2028 | $2.9M | $1.8M | $1.1M | $63.6M |
| Jan 2028 | $2.9M | $1.8M | $1.1M | $62.5M |
| Dec 2027 | $2.3M | $1.6M | $710K | $61.4M |
| Nov 2027 | $3.6M | $1.5M | $2.1M | $60.7M |
| Oct 2027 | $2.3M | $1.6M | $777K | $58.6M |
| Sep 2027 | $18.0M | $1.6M | $16.4M | $57.8M |
| Aug 2027 | $2.3M | $1.6M | $719K | $41.4M |
| Jul 2027 | $2.4M | $1.6M | $738K | $40.7M |
| Jun 2027 | $2.3M | $1.6M | $757K | $39.9M |
| May 2027 | $902K | $1.2M | $-308K | $39.2M |