| TV Geliri | $291K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $72K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $375K | $1.5M | $-1.1M | $-2.4M |
| Oct 2026 | $139K | $2.1M | $-2.0M | $-1.3M |
| Sep 2026 | $88K | $1.2M | $-1.1M | $695K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |