| TV Geliri | $5.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1.6M |
| Oyuncu Maaşları | $6.3M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $169K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $305K |
| Tesis Bakımı | $767K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $7.2M | $7.6M | $-405K | $16.8M |
| Jan 2028 | $6.3M | $7.5M | $-1.2M | $17.0M |
| Dec 2027 | $6.1M | $7.4M | $-1.3M | $18.0M |
| Nov 2027 | $5.5M | $8.0M | $-2.5M | $19.2M |
| Oct 2027 | $5.4M | $7.5M | $-2.1M | $21.5M |
| Sep 2027 | $5.5M | $7.2M | $-1.8M | $23.5M |
| Aug 2027 | $5.6M | $6.0M | $-488K | $25.0M |
| Jul 2027 | $6.1M | $5.9M | $252K | $25.4M |
| Jun 2027 | $13.9M | $6.2M | $7.7M | $24.9M |
| May 2027 | $6.0M | $6.9M | $-939K | $17.1M |
| Apr 2027 | $6.7M | $9.2M | $-2.5M | $17.9M |
| Mar 2027 | $6.3M | $7.0M | $-757K | $20.2M |