| TV Geliri | $675K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $41K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $928K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $15K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $716K | $1.1M | $-434K | $-2.5M |
| Jul 2027 | $711K | $1.1M | $-379K | $-2.1M |
| Jun 2027 | $1.6M | $1.2M | $355K | $-1.7M |
| May 2027 | $715K | $1.1M | $-415K | $-2.0M |
| Apr 2027 | $718K | $1.1M | $-405K | $-1.6M |
| Mar 2027 | $707K | $1.1M | $-404K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $708K | $1.2M | $-503K | $-819K |
| Jan 2027 | $719K | $1.1M | $-402K | $-316K |
| Dec 2026 | $221K | $1.1M | $-878K | $86K |
| Nov 2026 | $225K | $1.2M | $-955K | $964K |
| Oct 2026 | $345K | $1.5M | $-1.2M | $1.9M |
| Sep 2026 | $294K | $1.0M | $-729K | $3.1M |