| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $461K |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $15K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $725K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.1M | $2.9M | $1.2M | $16.2M |
| Jun 2027 | $4.1M | $3.0M | $1.1M | $14.9M |
| May 2027 | $5.3M | $3.0M | $2.3M | $13.8M |
| Apr 2027 | $3.6M | $3.6M | $11K | $11.5M |
| Mar 2027 | $4.0M | $3.0M | $1.1M | $11.5M |
| Feb 2027 | $3.8M | $4.6M | $-770K | $10.4M |
| Jan 2027 | $7.7M | $2.5M | $5.1M | $11.2M |
| Dec 2026 | $3.7M | $2.5M | $1.2M | $6.0M |
| Nov 2026 | $1.5M | $2.3M | $-815K | $4.8M |
| Oct 2026 | $534K | $2.9M | $-2.4M | $5.6M |
| Sep 2026 | $356K | $1.8M | $-1.5M | $8.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |