| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $9K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $514K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $61K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $3.0M | $1.2M | $1.8M | $2.0M |
| Dec 2026 | $411K | $1.2M | $-779K | $203K |
| Nov 2026 | $416K | $1.3M | $-859K | $982K |
| Oct 2026 | $424K | $1.9M | $-1.5M | $1.8M |
| Sep 2026 | $605K | $1.1M | $-510K | $3.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |