| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.9M | $1.9M | $19K | $-932K |
| Jun 2027 | $3.7M | $2.1M | $1.6M | $-951K |
| May 2027 | $2.0M | $2.2M | $-166K | $-2.6M |
| Apr 2027 | $2.2M | $2.3M | $-145K | $-2.4M |
| Mar 2027 | $2.2M | $2.3M | $-72K | $-2.3M |
| Feb 2027 | $2.1M | $2.2M | $-167K | $-2.2M |
| Jan 2027 | $847K | $2.3M | $-1.5M | $-2.0M |
| Dec 2026 | $849K | $2.2M | $-1.3M | $-533K |
| Nov 2026 | $857K | $2.3M | $-1.4M | $812K |
| Oct 2026 | $270K | $4.1M | $-3.8M | $2.2M |
| Sep 2026 | $254K | $1.9M | $-1.6M | $6.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |