| TV Geliri | $6.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $120K |
| Oyuncu Maaşları | $4.0M |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $25K |
| Tesis Bakımı | $730K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.4M | $4.8M | $1.6M | $27.3M |
| Jun 2027 | $6.2M | $4.9M | $1.3M | $25.7M |
| May 2027 | $7.3M | $4.8M | $2.5M | $24.4M |
| Apr 2027 | $7.4M | $4.8M | $2.6M | $22.0M |
| Mar 2027 | $6.1M | $4.9M | $1.2M | $19.3M |
| Feb 2027 | $6.2M | $4.8M | $1.4M | $18.1M |
| Jan 2027 | $16.3M | $4.7M | $11.7M | $16.7M |
| Dec 2026 | $6.2M | $4.6M | $1.5M | $5.0M |
| Nov 2026 | $6.2M | $5.2M | $963K | $3.5M |
| Oct 2026 | $2.5M | $5.1M | $-2.7M | $2.5M |
| Sep 2026 | $1.1M | $2.3M | $-1.2M | $5.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |