| TV Geliri | $47K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $400K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $78K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $49K | $703K | $-653K | $-5.4M |
| Jul 2027 | $61K | $831K | $-769K | $-4.7M |
| Jun 2027 | $51K | $663K | $-612K | $-4.0M |
| May 2027 | $50K | $622K | $-572K | $-3.3M |
| Apr 2027 | $49K | $526K | $-477K | $-2.8M |
| Mar 2027 | $49K | $521K | $-473K | $-2.3M |
| Feb 2027 | $48K | $578K | $-530K | $-1.8M |
| Jan 2027 | $47K | $557K | $-510K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $47K | $492K | $-446K | $-792K |
| Nov 2026 | $47K | $488K | $-441K | $-347K |
| Oct 2026 | $475K | $733K | $-258K | $93K |
| Sep 2026 | $50K | $413K | $-363K | $366K |