| TV Geliri | $275K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $52K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $484K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $332K | $668K | $-337K | $-75K |
| Sep 2026 | $12K | $386K | $-374K | $261K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |